łóżko samochód

Dzień Dziecka coraz bliżej

Dokładnie już nie cały miesiąc dzieli nas od święta najmłodszych iwielu rodziców zaczyna się zastanawiać co w tym roku zafundować najmłodszym na prezent, czy zabrać je na wycieczkę, czy do kina a może tradycyjnie kupić jakiś dorbiazg. Wiosna to jednocześnie czas w którym chętnie robimy remonty i przemeblowania w domach i mieszkaniach. To czas odświeżania i zmian, przyroda jest w tym czasie najlepszym tego przykładem, zwierzęta budują, remontuję i ludzie podobnie czują taką potrzebę. Dlatego warto rozważyć również taki mały remont, który w tym okresie mógł by dotyczyć pokoju dzieci.

Nowe łóżko dla dziecka

Jeżeli nasze dziecko zaczyna wyrastać z łóżka, w którym spało do tej pory lub jeżeli porostu to łóżko przestało być atrakcyjne wizualnie, gdyż na skutek eksploatacji uległo zniszczeniu to być może jako prezent dla naszej pociechy sprawdziło by się nowe łóżko, jednak nie proponujemy tutaj zwykłego, tradycyjnego łóżeczka z klasyczną ramą lecz łóżko które będzie mogło jednocześnie stanowić zabawkę. Takim meblem może okazać się łóżko w kształcie samochodu, które łączy w sobie funkcje mebla do spania i ciekawej zabawki. Jeżeli rozjarzymy się po sklepach z meblami dla dzieci to znajdziemy bardzo wiele interesujących modeli łóżek samochodów, które dostępne są w bardzo interesujących kolorach i wzorach.

Łóżko auto dla chłopca

Główną grupą zainteresowanych takimi zabawkami są chłopcy i to z myślą o nich producenci tworzą kolejne łóżka, których rama ma kształt samochodu. Zainteresowanie samochodami jest u chłopców naturalne i posiadanie łóżka w kształcie auta dla wielu z nich będzie spełnieniem marzeń. Aby ułatwić wybór producenci przygotowali modele z różnych grup pojazdów, są to jednak najczęściej autka sportowe choć udaje się znaleźć również ciężarówki oraz inne pojazdy jak autobusy czy traktory. Oto przykłady takich mebli.

Ford Mustang – łóżko dziecięce

Coś dla marzących o tym aby w przyszłości zostać strażakiem.


łóżko straż
Łóżko piętrowe wóz strażacki
łóżko tir
Łóżko samochód ciężarowy z szufladami

Są też łóżka, które nawiązują do postaci ze znanych filmów dla dzieci jak na przykład bohaterowie znanej serii „Auta”, wśród których najbardziej znany jest Zygzak McQueen

Łóżko auto na wzór McQueen

Niestety te meble nie należą do najtańszych, decydując się na zakup takiego łóżka musimy się liczyć na znaczący wydatek, choć producenci tworzą również wersja ekonomiczne takich łóżek, jednak ich wygląd nie jest już taki atrakcyjny jak tych z „wyższej półki”.