narożnik Mateo V

Na stronie Solpol-Meble jest naroznik, który cieszy się bardzo dużym wzięciem. Chodzi o model Mateo, w sklepie jest kilka wariantów tego narożnika pokojowego, każdy z nich cechuje się czymś wyjątkowym, jedne z nich są przeznaczone do mniejszych pokojów dziennych inne z powodzeniem mogą zająć miejsce w dużym salonie i stać się jego ozdobą. Oczywiście atrakcyjny wygląd tej kanapy narożnej sprawia, że z pewnością stanie się ona ozdobą mieszkania jednak warto również mieć na uwadze fakt, że taki narożnik oferuje bardzo wysoką funkcjonalność i komfort użytkowania. Duża kanapa to dużo miejsca do wypoczynku, znaczniewięcej niż oferują zestawy wypoczynkowe typu 2+1+1 lub 3+1+1 i tym podobne, które pozwalają na wylegiwanie się zaledwie 1 osobie, tej która jako pierwsza zajmie kanapę a co z pozostałymi, no cóż będą siedzieć na fotelach 😉


Kanapa narożna w stylu Mateo to oferta dla osób szukających kompromisu pomiędzy elegancją, komfortem a atrakcyjną ceną. Producent postarał się aby narożnik Mateo mimo dużych rozmiarów i wyjątkowo udanego wyglądu nie był drogi i aby mogli sobie pozwolić na niego również mniej zamożni klienci.

No cóż starczy tych superlatyw na jego temat, nie ma to jak zobaczyć o czym jest mowa. Oto kilka wariantów kanapy Mateo, która jest dostępna w 9 odsłonach. Jak widać narożnik ma bardzo prostą bryłę dzięki czemu bez problemu dopasuje się do większości wnętrz. Regulowane zagłówki są bardzo wygodnym rozwiązaniem o czym zapewne przekonały się osoby, które z nich korzystały. Półki na bokach to super pomysł na bardziej praktyczne wykorzystanie tego elementu narożnika, nie ma to jak mieć kawę pod ręką.

Mateo to również inne interesujące funkcjonalności, z których najważniejszą jest funkcja spania, która w tym modelu pozwala na stworzenie bardzo przyzwoitego łóżka, może nie do codziennego użytku jednak nadającego się dla gości. Pod bocznymi kanapami znajdziemy pojemnik lub pojemniki na pościel, które docenią wszyscy borykający się z chronicznym brakiem miejsca na pościele, koce i inne lekkie rzeczy.

Narożnik Mateo – funkcja spania

Pojemnikowy zawrót głowy, można by rzec parząc na poniższe zdjęcie, no cóż jak to mówią od przybytku głowa nie boli:)

To oczywiście jedynie wybrane pozycje po więcej informacji na temat tego narożnika zapraszam na stronę sklepu, link poniżej

Narożnik Mateo