meble Lido

Zbliżają się wakacje, dla wielu z nas to idealny moment aby zrobić mniejszy lub większy remont. Jest to czas wypoczynku ale nierzadko okres urlopu dzielimy na część wyjazdową oraz kilka dni aby zrobić coś w mieszkaniu lub domu. Pogoda w tym czasie sprzyja malowaniu, więc często decydujmy się na odświeżenie któregoś pomieszczenia a nie rzadko całego mieszkania. Tak czy inaczej coś z reguły się dzieje.

W czasie wakacji nasze dzieci mogą wyjechać na kolonie a to stwarza niepowtarzalną okazję do zrobienia porządku w ich pokoju lub pokojach. Dostajemy całe dwa tygodnie, przez które nasze pociechy będą poza domem a my możemy w ich świecie troszkę ponaprawiać.

Odmalowanie ścian to minimum jakie powinniśmy zrealizować, może być również wymiana części mebli tak aby pokój zyskał na wyglądzie oraz funkcjonalności. oto kilka propozycji, które być może zainteresują niektórych rodziców i spodobają się dzieciom.

Na początek zestaw mebli Memone wprost idealny dla nastolatków, które chciałyby mieć bardziej dojrzały styl w swoim pokoju. System Memone to kilkanaście praktycznych elementów, które pozwalają na stworzenie bardzo ciekawych zestawów o dużej użyteczności i ładnie się prezentujących. W zestawie mamy kilka najważniejszych mebli twardych oraz pufę, fotel, kanapę i mały narożnik. Nieczęsto producenci decydują się na produkcję zestawów zawierających meble tapicerowane ale to dzięki temu zestaw Memone zyskuje bardzo dużo. Nóżki mebli tapicerowanych i twardych w tym zestawie są identyczne co pozwala na zachowanie jednorodności, o którą znacznie trudniej gdy mamy połączenie zestawu mebli z niezwiązanym meblem tapicerowanym.

System Memone to bardzo uniwersalna kolorystyka oraz delikatne wzornictwo. Jeżeli odpowiednio dobierzemy kolor ścian jesteśmy w stanie uzyskać ciepłe i przytulne wnętrze, które idealnie pasuje do nastolatka.

Inną propozycją jest system mebli dziecięcych Smart, jest to rozwiązanie budżetowe, na które może sobie pozwolić większość rodziców. Jest to propozycja dla małych dzieci w wieku przedszkolnym, jeżeli mamy dzieci w szkole raczej powinniśmy pomyśleć o innym zestawie.

meble dziecięce Smart
Jaskrawe i zaokrąglone uchwyty to atrybuty mebli dziecięcych

Jeżeli nasze pociechy są w wieku wczesnoszkolnym warto rozważyć skompletowanie zestawu z elementów systemu Smille. To również rozwiązanie ekonomiczne, które jest w zasięgu praktycznie każdego, zestaw posiada również łóżko co podnosi jego atrakcyjność.

Teraz natomiast coś dla rodzeństwa, jako dziecko wielu z nas marzyło o spaniu w łóżku piętrowym, nie każdy mógł to marzenie zrealizować, ale jeżeli jesteśmy rodzicami dzieci w podobnym wieku być może myśleliśmy już o łóżku piętrowym, proponujemy sprawdzenie oferty sklepu Artbo, który przygotował wyjątkowo bogatą ofertę tych mebli. W kategorii łóżka piętrowe znajdziemy kilkanaście modeli, które dostępne są w różnych wymiarach oraz z licznymi opcjami kolorystycznymi.

Propozycja dla szukających okazji cenowych, łóżko Twin.
Jeżeli ma spać więcej niż dwójka, łóżko 3 osobowe Ewa

To jedynie wybrane modele, zainteresowanych pełną ofertą zapraszamy na stronę sklepu Artbo.